Захід з підвищення кваліфікації адвокатів України

Захід з підвищення кваліфікації адвокатів України

19 квітня 2018 року Радою адвокатів Харківської області в приміщенні Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, проведено захід з підвищення кваліфікації адвокатів України.

Наприкінці заходу з інформаційною доповіддю виступив заступник Голови ГО «Об'єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів», який є членом Громадської ради при Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Ігор Чобітько повідомив, що за ініциативою Ради адвокатів Харківськоі області, ГО «Об'єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів», Громадської ради при Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, за попередньою домовленістю з Національним агентством, 17 травня 2018 року о 15 год.00 хв. планується проведення чергового заходу з підвищення кваліфікації адвокатів України на який в якості лектора з доповіддю «Специфіка діяльності Національного агентства» запрошений Голова Національного агентства Антон Янчук.

Ігор Чобітько наголосив на необхідності взаємодії адвокатської спільноти з новітнім в Україні центральним органом державної влади зі спеціальним статусом — Національним агентством (АРМА), для досягнення мети діяльності як Національного агентства, так і для використання адвокатами функціональних можливостей цього правового інституту під час здійснення незалежної професійної діяльністі адвоката щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.


Інформація щодо АРМА на офіційному сайті: https://arma.gov.ua

Захід з підвищення кваліфікації адвокатів України 0Захід з підвищення кваліфікації адвокатів України 1Захід з підвищення кваліфікації адвокатів України 2Захід з підвищення кваліфікації адвокатів України 3
17:20
243