Адвокатура Харківщини повідомляє!

Адвокатура Харківщини повідомляє!
  • 16 липня 2019 року на розширеному засіданні Правління Громадської організації «Харківська обласна колегія адвокатів» за участі завідуючих юридичних консультацій міста Харків та Харківської області, які висловили своє занепокоєння набравшим чинності Порядком підвищення кваліфікації адвокатів, було прийнято ряд важливих рiшень для адвокатури Харківської області. Зокрема, прийняті рішення звернутися до Ради адвокатів Харківської області з приводу:

1) створення Музею адвокатури на базі найстарішої Юридичної консультації Київського району міста Харків за адресою провулок Короленка, 19,
та проведення капітального ремонту даного приміщення із залученням коштів Ради адвокатів Харківської області та кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської. області;

2) в зв’язку зі зверненням завідуючого юридичної консультації Красноградського району Василя Штець щодо скасування змін до порядку підвищення кваліфікації адвокатів України у новій редакції, членами Правління та завідуючими консультаційбуло прийнято рішення звернутися до Ради адвокатів Харківської області з пропозицією звернутися до Національної Асоціації адвокатів України з вимогою скасування нового Порядку та направлення його на доопрацювання та обговорення у регіонах.

  • 17 липня 2019 року на засіданні Ради адвокатів Харківської області за ініціативи заступника голови Громадської організації „Харківська обласна колегія адвокатів», завідуючого Юридичної консультації Київського району міста Харків — Ус Вячеслава Эдуардовича було прийнято наступні рішення:
Для вивчення, збереження і використання пам’яток адвокатури, залучення громадян до надбань історико-культурної спадщини адвокатської діяльності, що має на меті популяризувати та поширювати історичні адвокатські артефакти серед адвокатської спільноти та громадськості виконуючи соціально-просвітницьку функцію, задля здійснення науково-дослідної, культурно-освітньої діяльності та збереженню історичної пам’ятки архітектури міста Харків, сприяти створенню Музею адвокатури на базі найстарішої Юридичної консультації Київського району міста Харків за адресою провулок Короленка, 19. Для формування пропозиції щодо виділення коштів на створення Музею адвокатури та обговорення даного питання на конференції адвокатів Харківської області, створено робочу групу у складі Гайворонської Вікторії, Кузьміна Дмитра, Ус Вячеслава, Бабій Інни.

Також, на засіданні Ради адвокатів Харківської області розглянуто звернення адвокатів Харківської обласної колегії адвокатів щодо змін, які внесені до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів. Новий порядок передбачає наступні зміни. Відтепер анонси всіх сертифікованих Експертною радою НААУ заходів з підвищення кваліфікації адвокатів будуть розміщені на одному веб-ресурсі — Центру акредитації Вищої школи адвокатури.

Для реєстрації на захід необхідно виконати наступні умови:

Зареєструватися на захід за посиланням http://cpd.hsa.org.ua/signin, після чого на електронну адресу надійде QR-код, який необхідно пред’явити (роздрукований або збережений на смартфоні) при реєстрації безпосередньо на заході при вході та виході.

Після заходу в обов'язковому порядку потрібно буде пройти тестування за результатами прослуханого матеріалу.
Після успішного проходження тестів на пошту надійде повідомлення про отримання балів.

В зв’язку із-за непокоєнням адвокатів Харківського регіону щодо даних змін, було прийнято рішення сприяти адвокатам в реєструванні та наданні будь-якої допомоги в зв’язку з проблемами, які можуть виникати при проходженні вищевказаної процедури. Допомогу адвокати можуть отримати в Раді адвокатів Харківської області, звернувшись особисто або в разі потреби за телефоном 050 300 55 34 (Голова Ради — Гайворонська Вікторія). Також, Радою адвокатів Харківської області буде докладено зусиль щодо надання адвокатам Харківської області можливості для отримання необхідної кількості балів для підвищення кваліфікації.

  • Окрім цього, на виконання Розпорядження Харківської обласної ради від 8 липня 2019 року «Про створення робочої групи для опрацювання питання представництва адвокатами інтересів органів місцевого самоврядування в судах“ на засіданні Ради адвокатів Харківської області прийняте рішення — з метою забезпечення реалізації з січня 2020 року положень Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» створити Комітет для опрацювання питання представництва адвокатами інтересів органів місцевого самоврядування при Раді адвокатів Харківської області, до складу якого було включено Вікторію Гайворонську - голову Ради адвокатів Харківської області та громадської організації «Харківська обласна колегія адвокатів»,Олега Михайлова – радника з правових питань Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Вячеслава Ус — заступника голови громадської організації «Харківська обласна колегія адвокатів», керуючого партнера адвокатського об’єднання«РУХ», Інну Бабій — члена Правління громадської організації «Харківська обласна колегія адвокатів», заступника керуючого партнера адвокатського об’єднання«РУХ».
Адвокатура Харківщини повідомляє! 0
19:40
2586