Голосування до складу Громадської ради при АРМА

Голосування до складу Громадської ради при АРМА

Шановні колеги та громадяни, які проживають на території України!

Відповідно до Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», Національне агентство ( скорочено АРМА — агентство з розшуку та менеджменту активів) є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

Для забезпечення громадського контролю за діяльністю Національного агентства формується Громадська рада при Національному агентстві. Порядок організації та проведення конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві визначається постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 86.

20 січня 2022 року в період з 9-00 до 21-00 години через офіційний веб-сайт Національного агентства (www.arma.gov.ua) буде проведено відкрите рейтингове інтернет — голосування з формування персонального складу Громадської ради. Участь в інтернет — голосуванні може взяти будь-який громадянин, який проживає на території України та проголосувати не більш як за дев’ять кандидатів. Обраними до Громадської ради за результатами інтернет — голосування вважаються дев’ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Кандидати для участі в конкурсі з формування Громадської ради висуваються громадськими об’єднаннями, що діють відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання» не менш як два роки і статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням, протидією корупції або охороною прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, навколишнього природного середовища, конституційного устрою України від злочинних посягань .

Громадською організацією «Об'єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів» з метою виконання своєї Статутної діяльності прийнято рішення про висування кандидата для участі в конкурсі з формування Громадської ради при Національному агентстві- заступника голови Правління, адвокатаЧобітька Ігоря Вікторовича.

ЧОБІТЬКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ є членом Національної асоціації адвокатів України, заступником голови Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги, утвореної Радою адвокатів Харківської області та з 2001 року членом Громадської організації «Об’єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів».

В 2017 році Чобітько Ігор Вікторович був висунений Харківською обласною колегією адвокатів на конкурс з формування персонального складу Громадської ради при АРМА та обраний до її складу 717 голосами поданими за кандидата.

В період з 2017 по 2020 року працював в її складі та був обраний заступником Громадської ради при АРМА.

Це свідчить про активну громадську позицію як нашого об'єднання адвокатів, так і всіх інших громадських об'єднань, які задіяні в процесі здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади.

Харківська обласна колегія адвокатів вважає, що формування складу Громадської ради при Національному агентстві повинно забезпечуватись кваліфікованими фахівцями.

З метою забезпечення здійснення захисту прав і свобод людини та громадянина на професійній основі, просимо підтримати 20 січня 2022 року особистою участю в інтернет — голосуванні кандидата до складу Громадської ради при Національному агентстві від першого адвокатського об'єднання в історії Україні — адвоката Чобітька Ігоря Вікторовича.

З повагою,

Правління ГО «Об'єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів»

18:50
321