ПІДСУМКИ ІНТЕРНЕТ-ГОЛОСУВАННЯ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ АГЕНТСТВІ З РОЗШУКУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ АКТИВІВ

ПІДСУМКИ ІНТЕРНЕТ-ГОЛОСУВАННЯ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ АГЕНТСТВІ З РОЗШУКУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ АКТИВІВ

20 січня 2022 року відбулося відкрите рейтингове інтернет-голосування за кандидатів до складу Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів ( скорочено — Агентство з розшуку та менеджменту активів або АРМА ).

Результати виборів до Громадської ради із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата, оголошені 25.01.2022 року на сайті Національного агентства https://arma.gov.ua .

До складу Громадської ради при АРМА 830-ма голосами обрано кандидата від ГО «Об'єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів» — адвоката Чобітька Ігоря Вікторовича.

Наш кандидат на конкурс з обрання персонального складу Громадської ради при АРМА був підтриманий Національною асоціацією адвокатів України та Радою адвокатів Харківської області.

В цьому голосуванні ми були разом та набрали найбільшу кількість голосів серед інших учасників конкурсу та найбільшу кількість голосів в сучасній історії при голосуванні за персональний склад Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Висловлюємо щиру подяку усім і кожному окремо за Вашу довіру та підтримку адвоката Ігоря Чобітька в цьому конкурсі.

Кожен Ваш голос мав вирішальне значення в досягнутому результаті та перше місце у голосуванні — це кращий результат і показник якості спільної роботи в досягненні поставленої мети, спрямованої на захист людини і громадянина на професійній основі.

ЩИРО ВАМ ДЯКУЄМО!

ПРАВЛІННЯ

ГО «Об'єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів»

10:40
160